LIITU UUDISKIRJAGA
Ja oled esimene, kes kuuleb parimatest kindlustuspakkumistest!
E-post: Nimi:
VAJAD KINDLUSTUST TULEVIKUS?
Jäta meile oma kontaktandmed ja poliisi lõppemisel teeme Sulle parima kindlustuspakkumise. Saadan siit
Loading...
Avaleht > Firmast > Firmast > Tutvustus

Tutvustus

M-kindlustus on kindlustusvahendaja, mis võimaldab era- ja äriklientidel ööpäev läbi kiirelt ja mugavalt võrrelda erinevate varakindlustusseltside hinnapakkumisi ja tingimusi ning sõlmida sobiv kindlustuspoliis interneti vahendusel. Kindlustusmaakler tegutseb kindlustusvõtja huvides, annab sõltumatut nõu ning esitab kliendile piisava hulga erinevate seltside pakkumusi kindlustuslepingu sõlmimiseks.

Oleme kindlad, et kliendisõbraliku ja asjatundliku teenindusega suudame pakkuda mõjuvat lisaväärtust nii tarbijatele kui ka kindlustusseltsidele. Tänu meie uuenduslikule teenusele on tarbijal lihtsam kindlustusvõimaluste vahel valida. Kõige moodsamas iseteeninduskeskkonnas on kliendil hea ülevaade oma kindlustuspoliisidest, lisaks saab ta seal vaadata oma arveid ning lugeda ja saata maaklerile teateid. Iseteeninduskeskkonnas saab vaadata kindlustuse tulevikumakseid, hankida teavet teenuste kohta ning vajaduse korral küsida abi.

Ajalugu

M-kindlustus on BCP Kindlustusmaakler OÜ-le kuuluv kaubamärk. Nime BCP Kindlustusmaakler kannab ettevõte alates 2009. aasta veebruarist.

BCP Kindlustusmaakler OÜ on kindlustustegevusega tegelev kindlustusmaakler, kes on kantud Finantsinspektsiooni kindlustusvahendajate nimekirja. See nimekiri on avaldatud Finantsinspektsiooni kodulehel, kus on võimalik tehtud kannet kontrollida.

Uue kaubamärgi all tegutsev meeskond koosneb kindlustusspetsialistidest ja oma ala spetsialistidest, kellel on erialast töökogemust üle mitmekümne aasta.

Missioon

Meie missioon on aidata inimestel kiiresti, mugavalt ja soodsalt sõlmida ning hallata kindlustuspoliise.

Visioon

Meie visioon on olla kindlustusvahendaja, keda tuntakse uuendusmeelse ja usaldusväärse kindlustuspartnerina.

Põhiväärtused

Meie missiooni ja visiooni toetavad järgnevad põhiväärtused:

Kliendikesksus – me hoolime oma klientidest ning teeme pidevalt tööd selle nimel, et tunda ja täita nende vajadusi. Me anname kliendile alati kogu vajaliku teabe, et klient langetaks talle parima otsuse.

Alati kaasas – meie teenust on võimalik kasutada ükskõik millal, ükskõik kus, alati ja kõikjal maailmas.

Innovaatilisus – meie kasutatav tehnoloogia on maailmatasemel ning vastab alati klientide muutuvatele vajadustele.