LIITU UUDISKIRJAGA
Ja oled esimene, kes kuuleb parimatest kindlustuspakkumistest!
E-post: Nimi:
VAJAD KINDLUSTUST TULEVIKUS?
Jäta meile oma kontaktandmed ja poliisi lõppemisel teeme Sulle parima kindlustuspakkumise. Saadan siit
Loading...
Avaleht > Firmast > Firmast > Kontaktandmed

Kontaktandmed

M-kindlustus on BCP Kindlustusmaakler OÜ registreeritud kaubamärk.

Aadress:
Lõõtsa 5
Tallinn 11415
Eesti

Telefon:
klienditeenindus +372 6 990 990 (E-R 09.00-17.00)
infotelefon +372 6 990 990 (E-R 09.00-17.00)
E-post: info@mkindlustus.ee

Registrikood: 11200357

Arveldusarved:
EE171010220095658017 SEB Pank
EE882200221030564913 Swedbank
EE163300332131770003 Danske Pank
EE111700017002109141 Nordea Pank

Meeskond:


Tanel Lassik
tegevjuht

+372 6990 999
tanel.lassik@mkindlustus.ee


Oksana Kartashova
kindlustusassistent, reisikindlustus

+372 6 990 996
oksana.kartashova@mkindlustus.ee


Nadežda Kaidaš
sõidukikindlustuse spetsialist, liiklus- ja kaskokindlustus, autoabi

+372 6 990 991
nadezda.kaidash@mkindlustus.ee


Anastasia Nikitina
kliendihaldur, eraklient ja äriklient

+372 6 990 993
anastasia.nikitina@mkindlustus.ee


Julija Gorbats
kindlustusmaakler, liiklus­ ja kaskokindlustus, autoabi

+372 6 990 998
julija.gorbats@mkindlustus.ee


Kadri Tamm
raamatupidaja

+372 6 988 713
kadri.tamm@mkindlustus.ee


Aaro Sosaar
juhatuse liige

+372 6 988 717
aaro.sosaar@mkindlustus.ee


Sven Silver
juhatuse liige

+372 6 988 713
sven.silver@mkindlustus.ee