LIITU UUDISKIRJAGA
Ja oled esimene, kes kuuleb parimatest kindlustuspakkumistest!
E-post: Nimi:
VAJAD KINDLUSTUST TULEVIKUS?
Jäta meile oma kontaktandmed ja poliisi lõppemisel teeme Sulle parima kindlustuspakkumise. Saadan siit
Loading...
Avaleht > Eraklient > Kindlustustooted > Õnnetusjuhtum

Õnnetusjuhtum

Kahjuks ei ole keegi meist kaitstud õnnetusjuhtumite eest, mis võivad pere eelarvet halvasti mõjutada. Õnnetusjuhtumikindlustus aitab Sul luua turvatunnet nii endale kui ka lähedastele, kellest tõeliselt hoolid. Kui juhtub halvim, aitab kindlustushüvitis leevendada lähedaste majandusmuresid.

Õnnetusjuhtumeid on erinevaid: vägivald, liiklusõnnetus, uppumine, kukkumine, libisemine, põletus, lõikehaavad, külmumine, kuumarabandus, mürgistused jms.

Niisugusel juhul hüvitab Sinu kulud õnnetusjuhtumikindlustus, olles suureks abiks õnnetusest tingitud ravikulude tasumisel, aga ka invaliidistumise või surmajuhtumi korral.

Tasub teada

  • Õnnetusjuhtumikindlustuse puhul on võimalik valida erinevate kindlustuskaitsevõimaluste vahel (ajutine töövõimetus-, surmajuhtumi- ja invaliidsushüvitis).
  • Kindlustuslepingu sõlmimisel on sul kohustus teavitada meie maaklerit kõigist kindlustusriski taset mõjutavatest tähtsatest asjaoludest.
  • Kindlustuskaitse kehtib ööpäev läbi.
  • Pea meeles, et õnnetusjuhtumikindlustus ei ole võrdväärne elukindlustusega!

Palun tutvu õnnetusjuhtumikindlustuse tingimustega! Kui Sul on nende kohta küsimusi, pöördu palun meie klienditeeninduse poole.