LIITU UUDISKIRJAGA
Ja oled esimene, kes kuuleb parimatest kindlustuspakkumistest!
E-post: Nimi:
VAJAD KINDLUSTUST TULEVIKUS?
Jäta meile oma kontaktandmed ja poliisi lõppemisel teeme Sulle parima kindlustuspakkumise. Saadan siit
Loading...

Kodu

Kodu ja sealse vara kindlustamine ehk eluasemekindlustus ei hoia küll ära ootamatuid õnnetusi, kuid korvab Sulle nendega seotud rahakahju ja aitab kergemalt hingata. Murdvargus, vandalism, röövimine, tulekahju, uputus, elektririke või tormikahju võib eelarvet pikka aega mõjutada, sest üldjuhul on tegemist väga suure rahalise väljaminekuga. Niisuguste juhtumite puhul aitabki kindlustus kahju hüvitada.
Poliisi saad sõlmida kodust või kontorist lahkumata! Sobiliku kindlustuspoliisi sõlmimiseks esita sooviavaldus meie e-keskkonnas või helista telefonil 6 990 990.

Koduvara- ja tsiviilvastutuskindlustus

Sõlmi peale kodukindlustuslepingu ka:

  • koduvarakindlustuse leping (hüvitab kodu- ja seal oleva vara kahju);
  • tsiviilvastutuskindlustuse leping (korvab kolmandatele isikutele tekitatud kahju (nt talvel tänava liivatamata jätmine, mille tagajärjel inimene libastus ja murdis jalaluu);
  • liisingmakse kindlustus.

Tasub teada

  • Kodukindlustuspoliisiga saad kindlustada eramut ja selle juurde kuuluvaid abihooneid, rajatisi, korterit, suvilat või nendes asuvat kodust vara.
  • Korteriomanik saab peale korteri kindlustada ka selle juurde kuuluva mõttelise osa kortermajast.
  • Poliisi pikendamise eest hoolitseb meie maakler, saates Sulle vähemalt kolme kindlustusandja võrdlevad kindlustuspakkumused järgmiseks kindlustusperioodiks.
  • Meie kindlustusmaaklerid pikendavad kindlustuskaitset automaatselt ühe aasta kaupa. Sinul pole vaja teha muud, kui kontrollida poliisil märgitud andmeid ja tasuda kindlustusmakse.

Palun tutvu kodukindlustuse tingimustega! Kui Sul on nende kohta küsimusi, pöördu palun meie klienditeeninduse poole.