LIITU UUDISKIRJAGA
Ja oled esimene, kes kuuleb parimatest kindlustuspakkumistest!
E-post: Nimi:
VAJAD KINDLUSTUST TULEVIKUS?
Jäta meile oma kontaktandmed ja poliisi lõppemisel teeme Sulle parima kindlustuspakkumise. Saadan siit
Loading...
Avaleht > Eraklient > Kindlustustooted

Kindlustustooted

M-kindlustuse vahendusel saad kiiresti võrrelda varakindlustusseltside hinnapakkumisi ning sõlmida just Sulle sobiv kindlustuspoliis interneti vahendusel. Ainult paar hiireklõpsu ja kõik kindlustuspakkumised on Sinu ees!

Meie uuenduslik e-keskkond teeb Sinu elu lihtsaks ja mugavaks. Kindlustuse sooviavalduse saad esitada ööpäevaringselt kõikjal, kus on internetiühendus. Nii säästad aega, raha ja energiat!

Liiklus

Sõiduki kasutamisega kaasneb igal sõiduki omanikul kohustuslik liikluskindlustus. Meie e-keskkonnas on liikluskindlustuspoliisi sõlmida niisama lihtne kui automaattanklast kütust osta.

Kindlustan

Kasko

Eesti kindlustusseltside kaskokindlustuse hinnapakkumiste võrdluse ja sobiliku poliisi sõlmimiseks kulub Sul kõigest viis minutit. Kindlustuspoliis ja lepingu tingimused saadetakse Sinu e-posti aadressile. Kindlustuspoliis jõustub pärast esimese (osa)makse tasumist.

Kindlustan

Kodu

Kodu ja sealse vara kindlustamine ehk eluasemekindlustus ei hoia küll ära õnnetusi, kuid korvab Sulle rahakahju ja aitab kergemalt hingata. Kodukindlustuspoliisi saad sõlmida kodust või kontorist lahkumata! Sooviavaldus esita meie e-keskkonnas või helista meile klienditeeninduse telefonil.

Kindlustan

Reis

Puhkuse- ja ärireisile minnes sõlmi alati reisikindlustus – siis võid kindel olla, et Sulle hüvitatakse õnnetusjuhtumi või ootamatu haigestumise tõttu tekkinud kahju ning korvatakse ka kulutused, mis on tekkinud reisi ärajäämise või selle hilinemise tagajärjel.

Kindlustan

Õnnetusjuhtum

Kahjuks ei ole keegi meist õnnetusjuhtumite eest kaitstud. Õnnetusjuhtumikindlustus aitab Sul luua turvatunnet nii endale kui ka neile, kellest tõeliselt hoolid. Kui juhtub halvim, aitab kindlustushüvitis leevendada lähedaste majandusmuresid.

Kindlustan