LIITU UUDISKIRJAGA
Ja oled esimene, kes kuuleb parimatest kindlustuspakkumistest!
E-post: Nimi:
VAJAD KINDLUSTUST TULEVIKUS?
Jäta meile oma kontaktandmed ja poliisi lõppemisel teeme Sulle parima kindlustuspakkumise. Saadan siit
Loading...
Avaleht > Äriklient > Kindlustustooted > Töötajate kindlustus

Töötajate kindlustus

Ettevõtte üks alustala on töötajad, kuid keegi meist ei ole kaitstud vigastuste eest. Sel juhul sobib kõigi töötajate kindlustamiseks õnnetusjuhtumikindlustus, mis pakub kaitset ja loob turvatunde ootamatute õnnetuste eest. Töötajatele, kes reisivad töö pärast palju, on mõistlik sõlmida ühekordne või korduvreisikindlustus.

Töötajate kindlustuse võrdleva pakkumise saamiseks sisene meie e-keskkonda või helista telefonil 6 990 990. Erinevate kindlustustoodete kombineerimisel oskavad meie kindlustusmaaklerid soovitada Sinu ettevõtte vajadustele vastavaid lahendusi.

Tasub teada

  • Õnnetusjuhtumikindlustuse puhul on võimalik valida täistööaja kaitse (kehtib töö- ja vabal ajal) ning osalise tööaja kaitse (kehtib tööajal ja -kohas) vahel.
  • Õnnetusjuhtumikindlustus ei ole elukindlustus!
  • Tervise- ehk arstiabikindlustus on paljudesse riikidesse sõitmisel kohustuslik.
  • Tervikliku reisikindlustuspakme ostmisel kaetakse arstiabikindlustuskulud, mis on tekkinud reisi ärajäämise, selle hilinemise või katkemise tõttu, samuti pagasi hilinemise või kahjustumise pärast.

Kindlustustooted

  • Reisikindlustus
  • Õnnetusjuhtumikindlustus

Palun tutvu ettevõtte töötajate kindlustuse tingimustega! Kui Sul on nende kohta küsimusi, pöördu palun meie klienditeeninduse poole.