LIITU UUDISKIRJAGA
Ja oled esimene, kes kuuleb parimatest kindlustuspakkumistest!
E-post: Nimi:
VAJAD KINDLUSTUST TULEVIKUS?
Jäta meile oma kontaktandmed ja poliisi lõppemisel teeme Sulle parima kindlustuspakkumise. Saadan siit
Loading...
Avaleht > Äriklient > Kindlustustooted > Ehitus- ja paigaldustööd

Ehitus- ja paigaldustööd

Iga päev püstitatakse uusi ehitisi, uuendatakse olemasolevaid ja lammutatakse vanu. Ehitatavad, renoveeritavad ja lammutatavad hooned ning nende rajatised ja tehnosüsteemid vajavad aga kindlustuskaitset. Ehitus- ja koostetööde kindlustustoote korral on tegemist kompleksse lahendusega ehitajale ja tööde tellijale, hõlmates erinevaid võimalusi ehitatava objekti kindlustamiseks. Lisaks on võimalik kindlustada ehitustöödejärgne 24-kuuline garantiiaeg.

Ehitus- ja paigalduskindlustuse võrdleva pakkumise saamiseks sisene meie e-keskkonda või helista telefonil 6 990 990. Erinevate kindlustustoodete kombineerimisel oskavad meie kindlustusmaaklerid soovitada Sinu ettevõtte vajadustele vastavaid lahendusi.

Tasub teada

  • Kui peatöövõtja või tellija on kindlustanud kogu ehitatava objekti, siis on automaatselt kindlustatud ka kõik alltöövõtjad. Kui peatöövõtja või tellija ehitatavat ehitist ei kindlusta, võib iga töövõtja eraldi kindlustada enda/oma tööd.
  • Peale tavapärase ehitatava objekti kindlustamise on võimalikud lisakaitsed (olemasolev ehitis, koristuskulud, lisatasud, õhutranspordikulud, ehitusplatsi varustus, hooldusperioodi põhi- või laiendatud kaitse, vastutuskindlustus põhi- või hooldusperioodil, ristvastutuse laiendatud kaitse).

Kindlustustooted

  • Ehituse koguriskikindlustus (CAR)
  • Montaaži töövõtja koguriskikindlustus (EAR)

Palun tutvu ehitus- ja paigaldustööde kindlustuse tingimustega! Kui Sul on nende kohta küsimusi, pöördu palun meie klienditeeninduse poole.