LIITU UUDISKIRJAGA
Ja oled esimene, kes kuuleb parimatest kindlustuspakkumistest!
E-post: Nimi:
VAJAD KINDLUSTUST TULEVIKUS?
Jäta meile oma kontaktandmed ja poliisi lõppemisel teeme Sulle parima kindlustuspakkumise. Saadan siit
Loading...
Avaleht > Äriklient > Kindlustustooted

Kindlustustooted

Oleme usaldusväärsed partnerid ning tänu pikaajalisele kogemusele ja teadmistele suudame objektiivselt hinnata Sinu ettevõtte kindlustusvajadusi ning leida parima võimaliku lahenduse.

Meie uuenduslik e-keskkond teeb Sinu elu lihtsaks ja mugavaks. Kindlustuse sooviavalduse saad esitada ööpäev läbi kõikjal, kus on internetiühendus. Nii säästad aega, raha ja energiat!

Erinevate kindlustustoodete kombineerimisel oskavad meie kindlustusmaaklerid soovitada Sinu ettevõtte vajadustele vastavaid lahendusi.

Ettevõtte varakindlustus

Edukalt toimiva ettevõtte stabiilsuse tagavad tema riskide maandamine ja oskuslikult valitud varakindlustuskaitse. Erinevate kindlustustoodete kombineerimisel oskavad meie kindlustusmaaklerid soovitada Sinu ettevõtte vajadustele vastavaid lahendusi.

Loen lähemalt Kindlustan

Sõiduki- ja transpordikindlustus

M-kindlustuse vahendusel on võimalik kindlustada ettevõtte liiklusvahendeid ja nendega veetavat vara, olgu selleks sõiduautod, operatiivmasinad, raskeveokid või hoopis veeteedel liikuvad laevad.

Loen lähemalt Kindlustan

Tegevuse vastutuskindlustus

Ettevõtte tegevusega kaasneb alati oht, et ettevõtte ning tema töötajate tegevus või ettevõtte toote kasutamine põhjustab kahjunõude.

Loen lähemalt Kindlustan

Töötajate kindlustus

Ettevõtte üks alustala on töötajad, kuid keegi meist ei ole kaitstud õnnetusjuhtumite eest. Sel juhul sobib kõigi töötajate kindlustamiseks õnnetusjuhtumikindlustus.

Loen lähemalt Kindlustan

Ehituse ja paigalduse kindlustus

Iga päev püstitatakse uusi ehitisi, uuendatakse olemasolevaid ja lammutatakse vanu. Ehitatavad, renoveeritavad ja lammutatavad hooned ning nende rajatised ja tehnosüsteemid vajavad aga kindlustuskaitset.

Loen lähemalt Kindlustan